Z dniem 07.09.2015 STEPHAN Machinery Polska Sp. z o.o. zmienił swą nazwę na ProXES Polska Sp. z o.o. Wraz z firmami STEPHAN Machinery, FrymaKoruma oraz Terlet. jesteśmy obecnie członkiem grupy ProXES skupiającej liderów technologii procesowej.

ProXES to skrót od “Processing and eXpert Engineering Services”. Nowa nazwa zawiera w sobie obietnicę dla naszych klientów, jest jednak również zobowiązaniem dla naszych nowych partnerów.

ProXES Polska Sp. z o.o. jest polskim przedstawicielstwem grupy, z siedzibą w Poznaniu. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom rozwiązania procesowe dostosowane do ich potrzeb.

Wszystkie firmy wchodzące w skład grupy ProXES posiadają silne marki, znane zarówno w przetwórstwie spożywczym, farmacji jak i w kosmetyce.

Obok sprzedaży maszyn i części oferujemy również możliwość przeprowadzenia prób w naszych laboratoriach przy wykorzystaniu znakomitej technologii procesowej. Służymy również pomocą przy opracowywaniu receptur.

Czy potrzebują Państwo części zamiennych? Z przyjemnością przyjdziemy Państwu z pomocą. Prosimy jedynie wypełnić formularz lub zatelefonować. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie jak najwcześniejszym terminie.

CZĘŚCI ZAMIENNE / WSPARCIE TECHNICZNE

Czy mają Państwo konkretne zapytanie? Z przyjemnością przyjdziemy Państwu z pomocą. Prosimy jedynie wypełnić formularz lub zatelefonować. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie jak najwcześniejszym terminie.

ZAPYTANIE O INFORMACJE